ICLD

Gotland. Vår plats i världen.

Välkommen till oss. Fysiskt eller digitalt.

Besöksadress

Söderväg 1 D 621 58 Visby Visa på karta

Postadress

Box 1125 621 22 Visby

Fakturering

invoice@icld.se

Kontaktuppgifter

info@icld.se 0498-29 91 00

Organisationsnummer

802441-7480

Söker du ingen specifik? Ring oss på 0498-29 91 00

Woman with long dark hair, black dress and red blouse, looking in to the camera

Kvalitetsstrateg Kunskapscentrum

Björn Möller

bjorn.moller@icld.se

+46 (0) 70-240 99 01

+46 (0) 498-29 91 59

Tf Programchef Internationella Utbildningsprogram

Lars Lööf

lars.loof@icld.se

+46 (0) 70-930 49 07

+46 (0) 498-29 91 82

Handläggare Internationella Utbildningsprogram

Shannon Lövgren

shannon.lovgren@icld.se

+46 (0) 72-503 73 21

+46 (0) 498-29 91 94

Handläggare Internationella Utbildningsprogram

Jenny Nylund

jenny.nylund@icld.se

+ 46 (0)70 234 66 10

+46 (0) 498 29 91 06

Föräldraledig // Handläggare Internationella Utbildningsprogram

Kristin Ekström

kristin.ekstrom@icld.se

+46 (0) 70-191 46 23

+46 (0) 498-29 91 46

Tjänstledig // Handläggare Internationella Utbildningsprogram

Anna Hedlund

anna.hedlund@icld.se

+ 46 (0) 72 503 73 25

+ 46 (0) 498 29 91 87

Administrativ handläggare Internationella Utbildningsprogram

Olga Shadura

olga.shadura@icld.se

+46 (0) 72-584 74 52

+46 (0) 498-29 91 52

Handläggare Kommunala Partnerskap

Rikard Eduards

rikard.eduards@icld.se

+46 (0) 70-324 54 03

+46 (0) 498-29 91 58

Handläggare Kommunala Partnerskap

Anders Falkemo

anders.falkemo@icld.se

+46 (0) 727 49 72 46

+46 (0) 498-29 91 55

Handläggare Kommunala Partnerskap

Myriam Chilvers

myriam.chilvers@icld.se

+46 (0) 76-543 01 22

+46 (0) 498-29 91 84

Handläggare Kommunala Partnerskap

Felicia Wede

felicia.wede@icld.se

+46 (0) 72-450 01 50

+46 (0)498-29 91 08