ICLD

Gotland. Vår plats i världen.

Välkommen till oss. Fysiskt eller digitalt.

Besöksadress

Hamnplan 1 621 22 Visby Visa på karta

Postadress

Box 1125 621 22 Visby

Fakturering

invoice@icld.se

Kontaktuppgifter

info@icld.se 0498-29 91 00

Organisationsnummer

802441-7480

Söker du ingen specifik? Ring oss på 0498-29 91 00

Woman with long dark hair, black dress and red blouse, looking in to the camera

Kvalitetsstrateg Kunskapscentrum

Björn Möller

bjorn.moller@icld.se

+46 (0) 70-240 99 01

+46 (0) 498-29 91 59

Programkoordinator Kunskapscentrum

Erik Nilsson

erik.nilsson@icld.se

+46 (0)72 - 53 99 726

+46 (0)498 - 29 81 49

Programchef Internationella Utbildningsprogram

Christer Åkesson

christer.akesson@icld.se

+46 (0) 734-619061

+46 (0) 498-29 91 63

Handläggare Internationella Utbildningsprogram

Kristin Ekström

kristin.ekstrom@icld.se

+46 (0) 70-191 46 23

+46 (0) 498-29 91 46

Handläggare Internationella Utbildningsprogram

Shannon Lövgren

shannon.lovgren@icld.se

+46 (0) 72-503 73 21

+46 (0) 498-29 91 94

Handläggare Internationella Utbildningsprogram

Lars Lööf

lars.loof@icld.se

+46 (0) 70-930 49 07

+46 (0) 498-29 91 82

Handläggare Internationella Utbildningsprogram

Astrid Nunez

astrid.nunez@icld.se

+46 (0) 72-564 83 96

+46 (0) 498-29 91 09

Administrativ handläggare Internationella Utbildningsprogram

Olga Shadura

olga.shadura@icld.se

+46 (0) 72-584 74 52

+46 (0) 498-29 91 52

Handläggare Kommunala Partnerskap

Maria Larsson

maria.larsson@icld.se

+46 (0) 70-215 28 15

+46 (0) 498-29 91 57

Handläggare Kommunala Partnerskap

Rikard Eduards

rikard.eduards@icld.se

+46 (0) 70-324 54 03

+46 (0) 498-29 91 58

Handläggare Kommunala Partnerskap

Anders Falkemo - on parental leave until 18 september

anders.falkemo@icld.se

+46 (0) 727 49 72 46

+46 (0) 498-29 91 55

Handläggare Kommunala Partnerskap

Myriam Chilvers

myriam.chilvers@icld.se

+46 (0) 76-543 01 22

+46 (0) 498-29 91 84

Handläggare Kommunala Partnerskap

Jessica Olson

jessica.olson@icld.se

+46 (0) 72-569 88 35

+46 (0) 498-29 91 53

Administrativ assistent

Emma Herlitz

emma.herlitz@icld.se

+46 (0) 72 582 79 78

+46 (0) 498 29 91 32